www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @735
Počítadlo


Spam poison

Do HAVEL & PARTNERS nastúpil Vladek Krámek, dlhoročný riaditeľ právneho a compliance oddelenia spoločnosti Fincentrum

Naše služby šité na mieru využíva tretina najbohatších Čechov a Slovákov

Vladek KrámekNajväčšia česko-slovenská advokátska kancelária HAVEL & PARTNERS opäť personálne posilňuje. Po príchode skúseného manažéra a in-house právnika Josefa Adama, o ktorom sme informovali v tlačovej správe, nastúpil v priebehu mája na pozíciu counsel Vladek Krámek, dlhoročný riaditeľ právneho a compliance oddelenia spoločnosti Fincentrum a člen jej predstavenstva.

„Vladek je výraznou posilou nášho tímu zameraného na poradenstvo privátnym klientom. Tých máme celkom okolo 250 a patria medzi nich najvýznamnejší českí a slovenskí podnikatelia, vlastníci rodinných firiem, vrcholoví manažéri a významné osobnosti verejného života, vrátane umelcov a špičkových športovcov. Naše služby šité na mieru využíva i približne tretina najbohatších Čechov a Slovákov a ich rodinní príslušníci. Vzhľadom na to, že počet týchto najbohatších klientov v ostatných rokoch neustále rastie, posilňujeme priebežne i náš právno-daňový tím, ktorý momentálne tvorí viac ako 20 senior právnikov. Vladek sa tiež zapojí do projektov ďalšieho z našich najväčších a najskúsenejších tímov – poradenskej skupiny pre oblasť bankovníctva a financií,“ hovorí k nástupu nového kolegu riadiaci partner kancelárie Jaroslav Havel.

Pred nástupom do HAVEL & PARTNERS pôsobil Vladek Krámek od roku 2007 v skupine Fincentrum. So svojím tímom mal na starosti komplexnú právnu agendu spoločností skupiny Fincentrum v Čechách i na Slovensku, vrátane agendy compliance a AML. Jeho hlavnou úlohou bolo udržiavať nastavenie spoločností v súlade s neustále sa vyvíjajúcou národnou i európskou legislatívou a implementovať všetky zmeny do obchodných procesov jednotlivých spoločností.

Vladek vyštudoval Právnickú fakultu Karolovej univerzity v Prahe, kde tiež získal v roku 2008 titul doktora práv v odbore medzinárodného práva. V rokoch 2005 – 2007 pôsobil dva roky v poprednej českej advokátskej kancelárii PRK Partners. Hovorí plynule po anglicky. Vo voľnom čase sa venuje golfu.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelářHAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Advokátska kancelária HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) bola založená v Prahe v roku 2001 skúsenými právnikmi z popredných medzinárodných a českých právnických firiem a postupne sa stala najväčšou advokátskou kanceláriou v Českej a Slovenskej republike a zároveň najdynamickejšie rastúcou právnickou firmou v regióne strednej a východnej Európy, ktorá neustále posilňuje svoju pozíciu na trhu právnických služieb v Česku a na Slovensku.
Čerpané z: www.havelpartners.cz

HAVEL & PARTNERS, 07. 06. 2019 | Prečítané: 206 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Tomáš Profant
06-08-20 * 18:14
 Re: Paradox kapitalizmu
06-08-20 * 18:14
 Re: Paradox kapitalizmu
06-08-20 * 18:04
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore