www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @760
Počítadlo


Spam poison

Boh nenávidí Slovensko

Hlásajú kresťania z Baptistickej cirkvi vo Westboro v USA

25. 7. 2012 som vás v článku Kresťan, ktorý ďakuje bohu za vraha informoval o kazateľovi Timovi Phelpsovi z baptistickej cirkvi Westboro Baptist Church (WBC), ktorý ďakoval bohu za vraha Jamesa Holmesa.

Poviete si: blázon, fanatik. Lenže to nestačí! Tí baptisti totiž hovoria aj to, že boh nenávidí Slovensko (God hates Slovakia). Na stránke Boh nenávidí celý svet majú i podstránku Slovensko, a tam majú uverejnený článok Boží hnev sa obracia na Slovensko (God's Wrath Revealed Against Slovakia).

Vo februári 2009 sa zrazil vlak s autobusom. Na križovatke boli len svetelné signály a nijaké rampy, ktoré by premávku zastavili. Vlak sa vykoľajil a tlačil autobus pred sebou desiatky metrov. Bolo to strašné. Nie je to požehnanie pre vašu krajinu, keď sa prihodí niečo podobné. Ako je možné, že nepočujete alebo nevidíte, že prichádza vlak? Slovensko je veľmi slepá a neposlušná krajina s tvrdým srdcom. Tak, ako Pán mal moc nad srdcom faraóna, tak má moc nad srdcami všetkých ľudí.

„Ja však zatvrdím faraónovi srdce, aby som urobil veľa svojich znamení a zázrakov v egyptskej krajine.“ (Exodus 7:3)

„A faraón vás nebude počúvať, ja však položím svoju ruku na Egypťanov a za veľkých súdov vyvediem svoje voje a svoj izraelský ľud z Egypta.“ (Exodus 7:4)

„Potom poznajú Egypťania, že ja som Pán, keď vystriem proti Egypťanom svoju ruku, aby som spomedzi nich vyviedol Izraelitov.“ (Exodus 7:5)

10. augusta 2009 sa prihodilo najväčšie banícke nešťastie od roku 1993, teda od samostatnosti Slovenska. Dvadsať ľudí bolo zabitých a 9 zranených. Myslíte si, že môžete kopať všade v zemi, ruinovať pôdu a Boh vám to nevráti? Ženie vás pažravosť, láska k peniazom a miesto služby Bohu sa venujete zarábaniu čím viac peňazí. Tu sú verše pre vás:

„Národy sa rozhnevali, ale prišiel tvoj hnev a čas súdiť mŕtvych a odmeniť tvojich služobníkov, prorokov a svätých a tých, čo sa boja tvojho mena, malých i veľkých, a zničiť tých, čo kazia zem.“ (Zjavenie apoštola Jána 11:18)

„Lebo koreňom všetkého zla je láska k peniazom; niektorí po nich pachtili, a tak zablúdili od viery a spôsobili si mnoho bolestí.“ (Prvý list Timotejovi 6:10)

Čo majú tie dve veci spoločné? Povedzme, že by bol vyhlásený celoštátny deň smútku. Prečo si niekto z vás myslí, že by sa patrilo smútiť za mŕtvymi pri tých dvoch nešťastiach? Nie je to dobrý nápad, pretože tie dve príhody vyvolal Boh ako dôsledky vašej absolútnej rebélie voči nemu. V tej chvíli, ako pohnete rukou, aby ste zabili bábätko, alebo ak povolíte, aby u vás vládli homoši, padne na vaše hlavy boží hnev. Čo máte ľutovať, to sú vaše ťažké hriechy. V hanbe nad nimi skloňte hlavy. Neľutujte tých pár mŕtvych rebelov, ktorých vyradil z hry nahnevaný Boh!

Niektorí z tých, čo tam boli v tom čase, rozprávali mu (Ježišovi) o Galilejčanoch, ktorých krv Pilát zmiešal s krvou ich obetí. On im povedal: „Myslíte si, že títo Galilejčania boli väčší hriešnici ako ostatní Galilejčania, keď tak trpeli? Nie, hovorím vám, ale ak nebudete robiť pokánie, všetci podobne zahyniete. [CHOĎTE ROVNO DO PEKLA!] Alebo si myslíte, že tí osemnásti, čo na nich padla veža v Siloe a zabila ich, boli väčší vinníci ako ostatní obyvatelia Jeruzalema? Nie, hovorím vám, ale ak nebudete robiť pokánie, všetci zahyniete podobne.“ (Lukáš 13:1 – 5)

Archív:

Boh nenávidí Slovensko

Po kliknutí na obrázok sa vám v novom okne zobrazí vo vyššom rozlíšení o veľkosti 991 × 639 bodov.

V anglickom jazyku:

In February 2009, a bus and train crash occurred. The crossing only had light signals with no barrier stopping oncoming traffic. The accident caused the train to derail and pushed the bus tens of meters. This is a horrific thing. This is not a blessing on your country when a tragic event like this happens. How do you not hear or see a train coming? Slovakia is a very blind, hard hearted and disobedient country! Just like the Lord had control over Pharoah’s heart, the Lord controls the hearts of all men.

Exodus 7:3 And I will harden Pharaoh’s heart, and multiply my signs and my wonders in the land of Egypt.
4 But Pharaoh shall not hearken unto you, that I may lay my hand upon Egypt, and bring forth mine armies, and my people the children of Israel, out of the land of Egypt by great judgments.
5 And the Egyptians shall know that I am the LORD, when I stretch forth mine hand upon Egypt, and bring out the children of Israel from among them.

On August 10, 2009, the deadliest mining disaster occurred since Slovakia became an independent country in 1993. Twenty people were killed and nine others suffered injuries and were taken to the hospital. You think you can dig around in the earth, ruin the earth and the Lord won’t repay you to your face? You are driven by greed, by the love of money and you substitute trying to make the most money instead of serving God. Here are the verses for you:

Revelation 11:18 And the nations were angry, and thy wrath is come, and the time of the dead, that they should be judged, and that thou shouldest give reward unto thy servants the prophets, and to the saints, and them that fear thy name, small and great; and shouldest destroy them which destroy the earth.

1Timothy 6:10 For the love of money is the root of all evil: which while some coveted after, they have erred from the faith, and pierced themselves through with many sorrows.

What do these two instances have in common? They made it so there was a day of national mourning throughout the country. What makes any of you think that that is a good idea to mourn for the dead like that? It is not a good idea because those were acts done by God because of your absolute rebellion against him. The minute you put your hand to murdering babies and soon to allow fags to take over your country, the wrath of God will be poured upon your heads. What you should be mourning over are your grievous sins. You should be bowing your heads in shame, NOT bowing your heads to worship some dead rebels who have been cut off by an angry God!!!

Luke 13:1 ¶ There were present at that season some that told [Jesus] of the Galilaeans, whose blood Pilate had mingled with their sacrifices.

2 And Jesus answering said unto them, Suppose ye that these Galilaeans were sinners above all the Galilaeans, because they suffered such things?
3 I tell you, Nay: but, except ye repent, ye shall all likewise perish (GO STRAIGHT TO HELL!).
4 Or those eighteen, upon whom the tower in Siloam fell, and slew them, think ye that they were sinners above all men that dwelt in Jerusalem?
5 I tell you, Nay: but, except ye repent, ye shall all likewise perish.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Súvisiace články:
Kresťan, ktorý ďakuje bohu za vraha (25.07.2012)

Ján Parada, 30. 07. 2012 | Prečítané: 2972 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s finančnou odlukou cirkví od štátu?

Rozhodne áno (714 hl.)
 
Viac áno, ako nie (184 hl.)
 
Viac nie, ako áno (169 hl.)
 
Rozhodne nie (182 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 1249
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore