www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @665
Počítadlo


Spam poison

Asociácia pomoci postihnutým ADELI

Transparentnosť a cielené využitie financií – základ našej práce

Asociácia pomoci postihnutým ADELI vznikla pri ADELI Medical Centre v roku 2009 s jediným cieľom – kvalitnú a účinnú neurorehabilitáciu v ADELI Medical Centre v Piešťanoch urobiť dostupnou aj pre slovenských pacientov (na túto rehabilitáciu zatiaľ čiastočne prispievajú len zdravotné poisťovne Dôvera a Union). Za 5 rokov intenzívnej a náročnej práce sa podarilo získať viac ako 3 milióny eur, ktoré umožnili absolvovať rehabilitáciu stovkám detí aj dospelých s neurologickými ochorenia pohybu.

Najdôležitejšími aktivitami Asociácie pomoci postihnutým ADELI (skrátene APPA) sú predovšetkým spoločné projekty s významnými partnermi (Nadáciou Pontis, Nadáciou VÚB, Nadáciou SPP, Nadáciou TA3, Trnavským samosprávnym krajom, Trenčianskym samosprávnym krajom, spoločnosťou Transpetrol, spoločnosťou Ernst&Young a ďalšími partnermi), asignácia 2 % z daní a vlastné charitatívne aktivity (Charitatívny aukčný salón ADELI a charitatívny kalendár Kataríny Rogelovej-Husenicovej a menšie lokálne charitatívne športové a kultúrne podujatia).

Nesmierne si vážime dôveru našich partnerov a všetkých darcov, ktorí pomáhajú plniť sny našich pacientov a ich rodín o kvalitnejšom živote. Našou hlavnou zásadou je transparentné a cielené využitie 100 % všetkých získaných financií výlučne na deklarované ciele. Predovšetkým vďaka tomu sa nám podarilo zaradiť sa medzi najúspešnejších prijímateľov 2 % z daní (v roku 2014 5. miesto zo všetkých 11 805 registrovaných organizácií so sumou 757 226,30 eur). V roku 2014 sme založili nový subjekt – Nadáciu ADELI, ktorá postupne preberie väčšinu aktivít Asociácie pomoci postihnutým ADELI.

Jedným z pacientov, ktorému sa naša organizácia snaží pomôcť je aj Maxim Tomeček. Jeho príbeh, ako aj príbehy ďalších si môžete prečítať na našej webovej stránke www.sk.appa.eu/maxim-tomecek. Naša 5-ročná práca je garanciou, že vaše darované financie budú zmysluplne a konkrétne využité.

Všetkým, ktorí sa rozhodnú pomôcť, v mene našich pacientov ďakujeme.

Foto: (Asociácia pomoci postihnutým ADELI 100 % všetkých získaných finančných prostriedkov využíva na úhradu rehabilitačných pobytov pre slovenských pacientov v ADELI Medical Centre.)

Asociácia pomoci postihnutým ADELIAsociácia pomoci postihnutým ADELIAsociácia pomoci postihnutým ADELI
Asociácia pomoci postihnutým ADELIAsociácia pomoci postihnutým ADELIAsociácia pomoci postihnutým ADELI
Asociácia pomoci postihnutým ADELIAsociácia pomoci postihnutým ADELIAsociácia pomoci postihnutým ADELI
Asociácia pomoci postihnutým ADELI

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Asociácia pomoci postihnutým ADELI
Nájdete nás v budove ADELI Medical Center
Hlboká 47, 921 01 Piešťany
Tel.: +421 33 79 15 900, Fax: +421 33 771 81 08
Čerpané z: www.appa.eu

APPA, 18. 02. 2015 | Prečítané: 1630 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kniha
24-01-20 * 01:46
 Re: Kniha
23-01-20 * 19:20
 Humanistická zbierka Protect Humanists At Risk
23-01-20 * 02:13
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom