www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @713
Počítadlo


Spam poison

„Veľká šestka“ na konferencii Spravme Slovensko lepším

Najväčšie esá z podnikateľského prostredia prídu do Liberálneho domu

Najväčšie zamestnávateľské esá sa stretnú v Liberálnom dome. Strana Sloboda a Solidarita (SaS) organizuje odbornú konferenciu o ekonomických riešeniach pre Slovensko – Spravme Slovensko lepším za účasti všetkých predstaviteľov tzv. veľkej šestky zo zamestnávateľského prostredia.

Podujatie sa uskutoční v pondelok 12. júna o 12.00 v Liberálnom dome na Priemyselnej 8 pod záštitou podpredsedníčky SaS a tímlíderky strany pre podnikateľské prostredie Jany Kiššovej.

„SaS sa od svojho vzniku hrdo hlási k tomu, že sme strana, ktorá podporuje slovenských podnikateľov. Sú to ľudia, ktorí vytvárajú hodnoty spoločnosti. Keď sa bude dariť zamestnávateľom lepšie ako počas vlád Roberta Fica, zdvihne sa aj životná úroveň a mzdy všetkých ľudí,“ uviedla Jana Kiššová.

Na konferencii sa bude diskutovať o zlepšení podnikateľského prostredia na Slovensku, ktoré sa v ostatných rokoch zhoršuje, čo potvrdzujú viaceré rebríčky. Napríklad, podľa najnovšieho vydania Svetovej ročenky konkurencieschopnosti IMD sa Slovensko prepadlo oproti vlaňajšku o 11 priečok a skončilo na 51. mieste zo 63 hodnotených krajín.

„Vnímame rozsiahlu sériu signálov, ktoré dostáva Slovensko zo zahraničia, že sa nestaráme dobre o podnikateľské prostredie. Preto sme sa rozhodli zorganizovať akciu, ktorá nemá u nás obdobu. Poďme spoločne hľadať riešenia, aby sa podnikateľom na Slovensku lepšie darilo,“ pozvala verejnosť na konferenciu Jana Kiššová.

Účasť na konferencii prisľúbili naslovovzaté kapacity z najväčších organizácií venujúcich sa podnikateľskému prostrediu. Vystúpia Luboš Sirota (1. viceprezident Republikovej únie zamestnávateľov), Tomáš Malatinský (prezident Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR), Ján Oravec (prezident Združenia podnikateľov Slovenska), Tibor Gregor (výkonný riaditeľ Klubu 500), Peter Kremský (výkonný riaditeľ Podnikateľskej aliancie Slovenska) a Ladislav Vaškovič (predseda ekonomického výboru Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory).

Konferencia je otvorená pre verejnosť.

Spravme Slovensko lepším

Po kliknutí na obrázok sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 828 × 315 bodov.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Sloboda a SolidaritaSloboda a Solidarita
– politická strana
Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Čerpané z: www.sas.sk

Súvisiace články:
Spravme Slovensko podnikavejším (07.06.2017)

SaS, 12. 06. 2017 | Prečítané: 472 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore