www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @891
Počítadlo


Spam poison

Ľ. Galko žiada T. Gašpara, aby vysvetlil svoje vyhlásenia o vyšetrovateľovi Jobmíkovi

Je neprijateľné, aby médiám rozprával, že si zo špeciálnej prokuratúry vyžiadal informáciu…

Podpredseda strany Sloboda a Solidarita Ľubomír Galko vyzýva policajného prezidenta Tibora Gašpara, aby jasne vysvetlil nezrovnalosti medzi svojimi vyhláseniami a reálnym konaním.

„Je neprijateľné, aby médiám rozprával o začatom disciplinárnom konaní voči vyšetrovateľovi NAKA Štefanovi Jombíkovi a potom policajné prezídium odmietlo túto informáciu potvrdiť. Je neprijateľné, aby médiám rozprával, že si zo špeciálnej prokuratúry vyžiadal informáciu, v čom mal vyšetrovateľ Jombík pochybiť a či je možné ho za to disciplinárne alebo trestnoprávne riešiť, ale špeciálna prokuratúra takúto žiadosť nedostala,“ informoval Ľ. Galko.

Konanie policajného prezidenta Gašpara podľa tímlídra SaS pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť len umocňuje podozrenie, že za laxnými postojmi vyšetrovateľa Jombíka pri vyšetrovaní závažných káuz, týkajúcich sa napríklad človeka z takzvaných mafiánskych zoznamov Mariána K., nie je len jeho osobný záujem.

„Vyšetrovateľ Jombík môže byť zároveň aj kľúčovým svedkom policajných machinácií na najvyšších miestach a je teda legitímna otázka, či práve preto ho policajný prezident nekryje,“ uviedol Galko.

Ak Tibor Gašpar svoje rozporuplné vyhlásenia uspokojivo nevysvetlí, poslanec SaS Ľubomír Galko bude iniciovať, aby ich vysvetľoval na Výbore NR SR pre obranu a bezpečnosť.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Sloboda a SolidaritaSloboda a Solidarita
– politická strana
Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Čerpané z: www.sas.sk

SaS, 23. 08. 2017 | Prečítané: 294 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore