www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @377
Počítadlo


Spam poison

Chcete šiť? Pomôžeme s výberom šijacieho stroja

Test šijacích strojov

Test šijacích strojov

© Grafvision – Fotolia.com

Už tretí týždeň zažívame čosi, s čím nikto z nás doposiaľ nemal skúsenosti. Zo dňa na deň sme museli zabudnúť na naše zabehané poriadky a naučiť sa žiť inakšie. Mnohí z nás sa presunuli z kancelárií na „home office“, prestali sme sa stretávať s priateľmi, stali sa z nás učitelia, kuchári, špecialisti na online komunikáciu. Nepretržite sledujeme správy a z neistoty je nám občas úzko. A ako už to tak býva, dejú sa veci dobré, ale i tie horšie. Vlna šitia ochranných pomôcok, ktorá sa rozbehla Českom i Slovenskom, je neuveriteľná. Na druhej strane sa objavujú i takí, ktorí na súčasnej situácii chcú zarobiť podvodmi. Našťastie to vyzerá, že pozitívne príbehy a solidarita s prehľadom prevažujú.

I my sa snažíme pomôcť, a tak sme pre vás odomkli test šijacích strojov a ponúkame tipy a rady, podľa čoho vyberať, pokiaľ by ste si chceli mať takého pomocníka doma. Zároveň prinášame i podrobnejšie informácie o tom, na čo si dávať pozor pri nákupe rúšok a ochranných pomôcok na internete. A možno vás zaujmeme informáciou, že naše predplatné je omnoho viac, než len tlačený časopis. Získate s ním napríklad tiež prístup do online databázu testov, čítačku, mobilnú aplikáciu alebo praktické brožúry a letáky. Sledovať môžete i náš web plný zaujímavých informácií.

Veľmi nás teší súčasná šicia iniciatíva všetkých profesionálov i dobrovoľníkov. Veríme, že naše rady a návody vám pomôžu nielen v tejto neľahkej dobe, ale i kedykoľvek inokedy.

Eduarda HekšováZa celý dTest vám šikovné ruky praje

Eduarda Hekšová
riaditeľka dTestu


Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

dTestdTest
dTest, o.p.s. je najväčšou českou spotrebiteľskou organizáciou, ktorá v ČR pôsobí už od roku 1992. Je vydavateľom spotrebiteľského časopisu dTest, na ktorého stránkach sú publikované výsledky nezávislých a objektívnych testov výrobkov, varovania pred nebezpečnými a zdravotne nevyhovujúcimi výrobkami, informácie o spotrebiteľských právach a poradenstvo, ako tie práva účinne uplatňovať. dTest je súčasťou medzinárodnej organizácie International Consumer Research and Testing (ICRT) a európskej spotrebiteľskej organizácie BEUC.
Poradenská linka časopisu dTest – 299 149 009 (ČR) – je v prevádzke každý pracovný deň od 9. do 17. hodiny a spotrebitelia na nej môžu konzultovať s právnymi poradcami časopisu dTest najrôznejšie spotrebiteľské problémy, a to za cenu bežnej tarify volania (sadzobníka poplatkov v ČR). Od spustenia v roku 2010 túto možnosť využili už desiatky tisícov spotrebiteľov a poradenská linka časopisu dTest sa tak stala prvou a najvyhľadávanejšou cestou k riešeniam problémov, s ktorými sa zákazníci na trhu stretávajú.
Čerpané z: www.dtest.cz

dTest, 27. 03. 2020 | Prečítané: 118 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s trvalým zatvorením obchodov v nedeľu?

Áno (12 hl.)
 
Nie (12 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 24
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Pokrytectvo
21-05-20 * 20:41
 Re: Confirmation bias
21-05-20 * 16:10
 Stretne Mars planétu Zem
21-05-20 * 00:01
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore