www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @355
Počítadlo


Spam poison

Výzva na odstúpenie ministerky vnútra Denisy Sakovej

Protestné zhromaždenie

Denisa SakováIgor Matovič, predseda hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) a Alojz Hlina, predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) zorganizovali 6. septembra 2018 protestné zhromaždenie pred ministerstvom vnútra, s požiadavkou, aby ministerka vnútra Denisa Saková odstúpila.


Igor Matovič povedal:

„Chcem, aby pani, ktorá sídli v tejto budove, ktorá tu má služobný pomer, pani v Kaliňákovej sukni, chcel by som jej odkázať z tohto miesta, aj my všetci jej chceme odkázať, že nie sme spokojní s Vaším výkonom funkcie. Za skoro polroka táto páni nerobí nič iné, len zakrýva kšefty Roberta Kaliňáka. Polroka kryje všetky informácie o únose, hoci veľmi dobre vedela. Ako ministerka vnútra mala psiu povinnosť prísť a predstúpiť pred občanov, či už pred svojich voličov alebo voličov strany SMER, ale aj voličov akejkoľvek inej strany alebo ľudí, ktorí ani voliť neboli, a povedať, že ‚áno, bohužiaľ, možno nevedome, ale boli sme účastníkmi únosu‘. ‚Boli sme účastníkmi spiknutia proti nášmu jednému najbližšiemu partnerovi, voči nášmu najväčšiemu obchodnému partnerovi – Nemecku.‘ Toto by bola fér ministerka, ktorá by prišla a priznala vinu, a povedala, že potrestá vinníkov. Čo tá žena robí miesto toho? Keď sa jej novinári opýtajú na informácie, tak informácie odmieta poskytnúť. A potom na hanbu, informácie, ktoré ona má v prvom šuplíku, musí vytiahnuť ministerstvo zahraničných vecí, a posunie ich novinárom. Toto je ministerka vnútra? Toto je hanba!“

Zdroj video záznamu: www.facebook.com.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

OĽANOOBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
Sme ľudia, ktorým nie je jedno, kde budú žiť naše deti a vnúčatá. Myslíme si, že Slovensko svojou históriou, polohou a hlavne ľuďmi je predurčené byť dobrým miestom pre život.
Máme však jeden veľký problém, ktorý chceme konečne vyriešiť. Politici nás neuveriteľne okrádajú, a tak nie je dosť peňazí na také základné služby ako je zdravotníctvo, školstvo či podporu rodín. Nechceme sa len nezaujato prizerať a len mávnuť rukou, že čo už my s tým môžeme spraviť.
Preto sme sa rozhodli politikom postaviť zoči-voči a chceme ľuďom na Slovensku dať nádej, že dokážeme spoločne urobiť z politiky službu a nie biznis pre vyvolených.
Čerpané z: www.facebook.com a www.youtube.com

Myslíte si, že by mala odstúpiť ministerka vnútra Denisa Saková? Pozri: Výzva na odstúpenie ministerky vnútra Denisy Sakovej.

Áno (Počet hlasov: 29)
(43.94 %)

Asi áno (Počet hlasov: 10)
(15.15 %)

Asi nie (Počet hlasov: 11)
(16.67 %)

Nie (Počet hlasov: 16)
(24.24 %)Celkom hlasovalo: 66

OĽANO, 08. 09. 2018 | Prečítané: 316 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: 1 %
15-11-19 * 16:47
 Re: Európska únia
10-11-19 * 09:32
 Re: Dobrý záber
04-11-19 * 21:10
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore