www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @357
Počítadlo


Spam poison

Rudolf Vaský – führer Roxorovej revolúcie

Rudolf Vaský ako duch Adolfa Hitlera?

Miesto konania: Trnava.

Aká udalosť? Prednáška o genocíde.

Kedy? 2. septembra 2016.

Ponúkam prepis z videa uloženého na YouTube.

Na začiatku ide pesnička, v ktorej sa spieva:

„Sme Vaskyho jugend, československá stráž. Rudo je náš führer. A Martin Daňo, tajomník náš.“

Rudolf Vaský hovoril so žuvačkou v ústach, občas som nerozumel, čo presne vyslovil. Keď povedal „o čo sa jedná“, myslel na „o čo ide“. Pri výraze „hajzli“ myslí na politikov. Führer (v doslovnom preklade z nemčiny „vodca“) bol v dobách vlády nacistickej strany NSDAP v Nemecku titul pre Adolfa Hitlera. Hitlerjugend (v preklade Hitlerova mládež) bola polovojenská mládežnícka organizácia NSDAP.

Roxor je druh betonárskej ocele. Pri vyslovení „notis“ použil anglické slovo „notice“ (oznámenie). Pod slovom „Majdan“ myslí na Euromajdan, masové protesty na Ukrajine. Najmä na Námestí Nezávislosti (Майдан Незалежності), alebo jednoducho Majdan (Майдан) – významné námestie v Kyjeve.

Prepis z jeho prejavu:

„Trnava, to je mesto – slovenský Rím. Je to Duch svätý. Tá sila Ducha svätého priniesla do Trnavy plnú… Ani dosť stoličiek nie je. Kurník šopa. Takže Duch svätý funguje. Je to Holy Spirit. Holy Spirit of Jesus Christ or Holy Spirit of Adolf Hitler. Uvidíme, či budeme Ježiš, či budeme Hitler.

…a ľudia si toto musia uvedomiť, že tu sa ľudia zabíjajú, a my teraz ideme dať dole týchto hajzlov. Takže, tu sa nemáte čo báť. Ja od vás nechcem žiadne, aby ste vy niečo robili, brali roxory do rúk. Celá revolúcia bude, ja už to pripravujem. Spravíme to nasledovne.

Najprv, teraz v novembri ideme spraviť zoznam všetkých, čo tu vládli po roku 89. Všetci tí sa podieľajú na genocíde páchanej na českom a slovenskom národe. Spravíme zoznam. Tento zoznam dostane prokuratúra, polícia, dostane to OSN, dostane to aj Európska únia, aj Medzinárodný súd v Haagu, s tým oznámením, že títo páchajú genocídu a my ideme ich zlikvidovať. Fyzicky zlikvidovať, ale dopredu budú vedieť. Takže len tí, ktorí neujdú, budú ubití na smrť. Nie za účelom, nie akože, akože teroristická akcia. Toto nie je terorizmus. Terorizmus by bolo čo? Keby sme nikomu nič nepovedali. Sa tu zoberie, a išli by sme niekoho ubiť na smrť. To je terorizmus.

Toto nie je terorizmus, toto je legitímne vysporiadanie sa s páchateľmi genocídy, za účelom vytvorenia odstrašujúceho precedensu. Takže, dva týždne im dáme, proste oznámime im, dáme im adekvátny ‚notice‘ dva týždne. Tí, ktorí neujdú, tých pochytáme, a budeme ich biť na smrť roxorovými tyčami, aby to bolelo. Nie strieľať, lebo to je mŕtvy hneď… Takže asi moc veľa ich tu nebudeme zabíjať… Ale tí, ktorí budú arogantní a sprostí ako Ceaușescu… totiž to, čo sa stalo s Ceaușescom? Dva týždne predtým mu radili jeho poradcovia, jeho dlhodobí spolupracovníci, že… aby ušiel… čím skôr. Nie, on nebude utekať. Dva týždne prešlo. Bum! Postavili k múru, dávka zo samopalu a bol mŕtvy. Takže týmto hajzlom, čo tu vládli doteraz, my dáme vedieť dva týždne dopredu. Neujdú, ale tak, väčšina z nich ujde. Ale budú takí arogantní ako Ceaușescu, skončia horšie než Ceaușescu, pretože Ceaușescu dostal dávku zo samopalu. Túto dávka zo samopalu nebude. Budú roxorové tyče. A budeme ich biť, nie po hlave, celé telo dolámeme najprv, a potom im dolámaným ich rodiny, ich dáme takto do radu. Alebo im vystrelíme mozog, takže im pritlačíme hlaveň úplne, hlaveň pištole k hlave, a ten plyn z toho výstrelu vyprskne mozog, vyfúkne mozog von na ich… týchto… Takže budeme… alebo vytlčieme ten mozog, takže uvidíme.

Takže toto nie je terorizmus. Toto je legitímne vysporiadanie s páchateľmi genocídy. Takže ja od vás nechcem nič, len šírte čo ja idem robiť. Šírte, aby ľudia vedeli, pretože STV nebude. Keď toto začne, krviprelievanie, STV nepovie, o čo ide. Že tu ideme likvidovať páchateľov genocídy… Povedia: »Tam vytĺkli mozog tomu, tam vytĺkli mozog tomu.« Nie. Takže sa nemôžeme spoliehať na STV. Presne ako v Turecku teraz robili prevrat. Nikto nič nevedel, o čo ide. No, a ten prevrat bol zlikvidovaný. Ale tento, ľudia keď budú vedieť, o čo ide, a na STV budú tam tárať dezinformácie, ľudia budú vedieť, o čo ide. Takže túto máme jedinečnú šancu, medzinárodné právo, máme lepšiu šancu než Nemci po 1. svetovej vojne, lebo medzinárodné právo nebolo, nerobilo trestne stíhateľné uvedenie časti národov do takých životných podmienok, kde dochádzalo k jeho vykynožovaniu. Ale teraz už je to v medzinárodnom práve zločin. Túto máme zločinecký režim, ktorý my môžeme dať dole, akonáhle sa zorganizujeme, akonáhle všetci budeme vedieť, o čo sa jedná, idú dole! Idú dole! Takže tu nebudú žiadne protesty. Tu sa nejedná o žiadny Majdan. Žiadny Majdan! Žiadne protesty! Lebo tam, na Majdane, sa zabíjali nevinní ľudia. Tu budú na zozname hajzli, ktorí budú zabití. Budú môcť pripomienkovať. OSN to bude môcť pripomienkovať, prokuratúra to môže pripomienkovať, polícia to môže pripomienkovať. Títo, na eurosúde to môžu pripomienkovať, takže to bude prichystané v súlade so zákonom. A celé to vyúčtovanie bude v súlade so zákonom, pretože medzinárodné právo umožňuje a dovoľuje, a nerobí trestne stíhateľné usmrtenie tých, ktorí páchajú genocídu. To medzinárodné právo povoľuje. To nie je trestne stíhateľné. Takže toto ale nikto nevie. Preto sme aj túto dnes v Trnave, a budeme po celom Slovensku chodievať, po celých Čechách, aby ľudia vedeli, o čo sa jedná, a vedeli, akú my máme moc. My máme moc medzinárodného práva. A títo hajzli sú mimo medzinárodného práva. Pretože akýkoľvek režim, ktorý začne páchať genocídu, sa okamžite stáva nelegitímny. A štát stráca suverenitu. Ľudia, ktorí chcú sa podieľať na zlikvidovaní tohto režimu, nie sú trestne stíhateľní, ak sa ozbroja. Pretože za účelom zastavenia genocídy ozbrojovanie nie je trestne stíhateľné. Takže, vážení, toto je niečo úžasné. Toto je veľmi dobrá vec, ktorú Nemci nemali po 1. svetovej vojne…

My nemusíme ísť do politiky. My politikov nepotrebujeme. My potrebujeme odhodlaných odvážnych ľudí, pár, pretože tu nebudeme akože stotisícové masy behať po ulici a naháňať týchto hajzlov. Nie. My vieme, kde budú bývať, pôjdeme pozrieť, či sú doma. Dvaja, traja, a hotovo! Takže túto nebudú, že nejaké majdany. Nie! Polícia bude vedieť, ten je tam, ten ešte nezdrhol. Dobre. Pán policajt, ideme ho zlikvidovať. Bude vedieť. Prokurátor to bude vedieť. Toto nebudeme robiť, žiadne tajné úklady na niekoho život. Žiadne tajné úklady, žiadny terorizmus! Teroristi to robia. Nič nepovedia, nastražia bombu, naraz vybuchne bomba a zabije bezbranných ľudí, zabije nevinných ľudí. Ani jeden jediný bezbranný človek v tejto revolúcii nebude usmrtený. Ani jeden! Tak je to správne.Takže, keď sa v nejakom štáte pácha genocída, hocikto sa ujme prvý na zastavenie genocídy, ten získava jurisdikciu, a on môže tu genocídu zastaviť. A ostatní mu musia pomáhať. Musia dovoliť prepravu zbraní na to územie. Musia dovoliť nákup zbraní. Proste, takto to je. Takže hocikto môže zastaviť genocídu. To nie je určené, že ten a ten musí, alebo OSN musí. Môže, nemusí. Medzinárodný súd môže, nemusí. Hociktorý štát môže, a nemusí. Takže, keďže tu nemáme nikoho, kto by zastavil genocídu, ja som sa rozhodol zastaviť túto genocídu. A týmto ja získavam jurisdikciu v Česku a Slovensku. A teraz potrebujem vás. Nie, aby ste išli so mnou niekomu vytĺcť mozog. Nie! Stačí, keď oboznámite ďalších ľudí, že tu je Vaský, ktorý sa rozhodol zastaviť genocídu, aby ste vedeli, o čo pôjde, že ich bude likvidovať, týchto hajzlov, ktorí neujdú. Takže, aby bolo jasné.“

Koniec prepisu jeho prejavu v Trnave (krátené, výber).

Rudolf Vaský:

„Definícia ‚opodstatneného strachu‘ je tak široká a tak abstraktná, že žiadateľom je politický azyl často odmietnutý. Preto musíme jasne, zreteľne a nekompromisne deklarovať ako prvý cieľ našej revolúcie zabitie/usmrtenie všetkých zločincov a hajzlov, ktorí participovali na tomto režime od roku 1989. Tak im dám možnosť ujsť a získať politický azyl v USA alebo inej krajine ešte predtým, ako ich pochytáme a ubijeme na smrť so železnými tyčami! A my tu začneme všetci odznova a lepšie!

Archív:

Roxorová revolúciaRoxorová revolúciaPrvé roxoryRoxorové tyče
Prvé kusyMartin DaňoMišún, Vaský a Daňo v TrnaveMišún, Vaský a Daňo v Trnave
Vaský a Daňo s roxormi v rukáchVaskyjugendVaskyjugendVaskyjugend
Prvý cieľ: zabitie! Ubijeme ich na smrť!Rudolf Vaský

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ján Parada, 30. 10. 2016 | Prečítané: 7917 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s finančnou odlukou cirkví od štátu?

Rozhodne áno (714 hl.)
 
Viac áno, ako nie (184 hl.)
 
Viac nie, ako áno (171 hl.)
 
Rozhodne nie (182 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 1251
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore