www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @188
Počítadlo


Spam poison

Banskobystrickí podnikavci idú vpred

Štartujeme 24. 10. 2016

Podujatia v októbri a novembri18. októbra 2016 sa v Banskej Bystrici uskutočnilo v poradí už 8. Stretnutie podnikavcov. Súčasťou tohto Stretnutia podnikavcov bolo aj minislávnostné spustenie testovacej prevádzky LINK CoWorking a cyklu vzdelávacích podujatí.


Stretnutia podnikavcov podporujú rozvoj podnikania v Banskej Bystrici. Každé sa venuje inej téme a má aj rozdielny formát, jedno majú ale spoločné. Obsahom stretnutia je vždy predstavenie účastníkov, diskusie, networking a nadviazanie spolupráce. Na podujatiach sa stretávajú podnikatelia, startupisti, budúci podnikatelia a všetci, ktorí majú podnikavého ducha. Stretnutia podnikavcov fungujú na pravidelnej báze, a to raz do mesiaca.

„Veríme, že aj tieto pravidelné stretnutia prispejú k budovaniu komunity podnikateľov a podnikavcov v Banskej Bystrici, posilnia spoluprácu a podporia rozvoj nielen podnikateľského sektora v našom meste,“ uvádza Eva Ščepková z LINK CoWorking.

Testovacia prevádzkaTestovacia prevádzka bude prebiehať v priestoroch Sportbar (Dolná 11, Banská Bystrica) každý pondelok až stredu od 9.00 do 16.00.„K dispozícii bude pracovné miesto, Wi-Fi, tlačiareň a dobrá káva,“ uvádza Milan Kyseľ z LINK CoWorking.

Organizátori pripravili cyklus vzdelávacích a networkingových podujatí. 25. októbra o 17.30 sa uskutoční workshop na tému Ako zvládnuť online marketing, keď o ňom neviem ani mäkké f. Lektormi sú Lenka a Peter Čelkovci, ktorí pomáhajú podnikateľom zvýšiť ich predaje vďaka internetu. Peter je aj zakladateľom Marketing consulting, webu namaximum.eu a špecializuje sa na predajné texty a predajné e-maily a predaje vďaka Facebooku. Lenka sa zameriava viac na blogy a správu sociálnych sietí.

„V rámci tohto workshopu zistíš, ako to vlastne na internete funguje, čo považujeme za online marketing. Podrobne ti priblížime Social media, E-mail marketing, web a blog a ako to všetko zapadá do jedného veľkého systému s názvom Content marketing,“ uvádza Lenka Čelková, lektorka.

Ďalším podujatím je diskusný večer 8. novembra na tému Večer podnikavých žien s Mariannou Slivkovou, banskobystrickou podnikateľkou, ktorá pracuje v LEDeco solution a vo firme FOSALI, ktorej sa podarilo úspešne prezentovať na Paris Design Week 2016.

„V polovici novembra nás čaká vzdelávacie podujatie zamerané na marketing pre pokročilých. Peter Čelko nám prezradí 7 dôvodov, prečo sa väčšina podnikateľov oberá o vyššie zisky a nevie o tom,“ dopĺňa Jana Antalová z LINK CoWorking.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Eva ŠčepkováEva Ščepková
– aktívna občianka, napríklad v Nadácii Ekopolis, v občianskom združení EnviroFuture alebo pomáha pri Participatívnom rozpočte v Banskej Bystrici
Čerpané z: www.facebook.com/eva.scepkova

Eva Ščepková, 21. 10. 2016 | Prečítané: 717 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s trvalým zatvorením obchodov v nedeľu?

Áno (10 hl.)
 
Nie (8 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 18
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Pokrytectvo
21-05-20 * 20:41
 Re: Confirmation bias
21-05-20 * 16:10
 Stretne Mars planétu Zem
21-05-20 * 00:01
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore